Letošní Czechbus čeká světová premiéra!

07.09.2018

I letos se uskuteční tradiční středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky s názvem Czechbus, tentokrát se již bude jednat o osmý ročník této návštěvníky oblíbené výstavy. Tento rok se výstava uskuteční ve dnech 20. - 22. 11. 2018 tradičně v Průmyslovém paláci v Praze.

V rámci veletrhu Czechbus se uskuteční i světová premiéra. Český výrobce trolejbusů, autobusů a elektrobusů SOR Libchavy spol. s r.o. totiž přislíbil zcela prvně představit široké veřejnosti nový autobus pro městskou hromadnou dopravu pod označením SOR NS 18 - diesel

Vozidlo je určeno pro přepravu osob v městském provozu. Jedná se o kloubový zcela nízkopodlažní autobus, při jehož konstrukci bylo využito nejmodernějších technologií a materiálů, které kladou důraz nejen na maximální pohodlí cestujících, ale také pro samotnou obsluhu vozidla - tedy pro řidiče. 

Veškeré inovace aplikované při výrobě tohoto autobusu přispěly nejen k vylepšení jízdních, ale také užitných vlastností. 

Stánek společnosti SOR Libchavy spol. s r.o. bude mít i letos své místo v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Úspornější, tišší, lehčí...to je nový autokar VDL Futura! 

Dalším vystavovatelem, který nesmí na veletrhu chybět, je společnost VDL Bus & Coach, která bude prezentovat výrobu nové generace luxusních autokarů VDL Futura. Autobus nové generace světoznámého výrobce zajistí snížení nákladů na údržbu a úsporu paliva o 3%. 

Díky účinnému rozložení hmotnosti navíc nová Futura váží o celých 100 kg méně! Pro kupujícího je volitelně k dispozici inteligentní tempomat, který zajistí bezpečnější jízdu. 

Jako vždy, se očekává, že stánek společnosti VDL Bus & Coach bude v obležení nejen odborné, ale i široké lajcké veřejnosti. 

Stali jsme se oficiálním partnerem veletrhu!

Náš tým, společně s naší stránkou, se od letošního roku stal oficiálním partnerem středoevropského veletrhu Czechbus. Díky tomu Vás budeme průběžně na našem webu i facebooku informovat, co letošní Czechbus přinese za novinky. Informace o veletrhu najdete i na oficiálním webu.Zdroj: Czechbus, Československý Dopravák