ÚHROD končí! Přesouváme se na novou stránku

25.09.2018

"I té nejdelší písničce bude jednou konec."
(František Vladislav Hek - český spisovatel)

Od samotného vzniku stránek a webu s názvem "Ústecká Hromadná Doprava" uplynulo již více než tři roky a i přes počáteční obtíže se nám podařilo si na internetu získat své místo. Za svojí dobu jsme Vás často jako první informovali nejen o aktuálních dopravních omezeních z Ústecké MHD, ale přinášeli jsme Vám i fotografie, vide a zajímavosti a snažili se Vám ukázat, že i na ústeckou veřejnou dopravu se lze dívat trochu jinak, než jen z pohledu častokrát nespokojeného cestujícího. Naše práce byla často vychvalována stejně tak, jako zatracována. A však je potřeba ukončit něco starého tak, aby mohlo vzniknout něco nového.

Tam, kde se zavřou dveře, se zároveň otevře okno.

Příprava na změnu názvu stránky sahá na samotný začátek roku 2018. Původní plán, přejmenovat stránku na začátku letošního podzimu, se však stal nereálným. Proto jsme se rozhodli změny realizovat společně s novým rokem 2019. Po celý rok jsme pilně připravovali nový web, logo, slogan...a od ledna mělo dojít k samotné změně názvu naší facebookové stránky. A co člověk nechce - pokud jde vše hladce, zákonitě se musí něco pokazit. 

Začátkem září došlo ze strany facebooku z nepochopitelného důvodů k trvalému smazání hlavního administrátorského účtu naší stránky. Díky tomu jsme přišli o její kontrolu a nejsme tak schopní na stránce zajišťovat plnohodnotnou aktualizaci. Po vzniku této mimořádné (a z našeho pohledu katastrofické) události jsme, jako tým, začali řešit co dál. V úvahu připadaly dvě varianty - buď stránku nadobro ukončit a jako tým se rozpadnout, nebo zkusit založit novou stránku a začít od znova. Po několika dnech debaty jsme se jako tým dohodli, že dáme přednost druhé variantě.

"Někdy bývá rozumnější pokračovat od začátku."
(Milan Růžička - český dokumentarista a režisér)

Milan Růžička - český dokumentarista a režisér kdysi poznamenal, že někdy bývá rozumnější pokračovat od začátku. A já, jako šéfredaktor stránek ÚHROD, s tím musím jedině souhlasit. I přes to, že přechod na novou stránku bude náročný a díky tomu přijdeme o značnou část fanoušků sledujících naší stránku doufáme, že se opět staneme jednou z největších dopravních stránek z Ústeckého kraje - a k tomu nám můžete pomoci jedině Vy! A jak? Stačí naší novou stránku Severočeský Dopravník podpořit Vaším "To se mi líbí" případně tento článek sdílet mezi svými přáteli. 

S příchodem nového roku 2019 tak budeme celý náš tým pracovat pro výše uvedenou novou stránku. Za roky spolupráce jsme se toho mnoho naučili a tak víme, že tentokrát začneme a půjdeme tím správným směrem!

POZOR ZMĚNA:

Od 1.1.2019 přechází celý tým na naší nově vytvořenou stránku Severočeský Dopravník

Podpořte nás svým "To se mi líbí" ať se společně opět co nejdříve staneme největší dopravní stránkou Ústeckého kraje!

www.severoceskydopravnik.blogspot.com


Rád bych, jako šéfredaktor stránek Ústecká Hromadná Doprava, poděkoval celému svému týmu za jejich každodenní snahu o vylepšování našeho projektu. Díky jejich zápalu a nadšení nejen do dopravy, ale i do našich stránek, jsme se stali jednou z největších dopravních stránek v Severních Čechách. Jsou to právě oni, kdo přichází s novými nápady na projekty či vylepšení webu. 

Není to jen tým, jsou to moji dobří přátelé...moje rodina! Děkuji Vám!

Ondřej Novák (šéfredaktor)