Spouštíme nové projekty!

01.01.2018

Máme tu Nový rok a společně s ním stránka Ústecká hromadná doprava spouští nový projekt, který se zaměřuje na výpravu vozidel ústecké MHD.

Po vzoru brněnské a ostravské stránky s vypraveností, tak nově vzniká i přehled výpravy vozidel ústecké městské hromadné dopravy. Nejedná se však o oficiální údaje dopravce, přehled výpravy je totiž sestavován na základě poznatků přímo z provozu. Autorem se tak může stát kdokoliv, třeba i přímo Vy! Jediné co k tomu potřebujete je mít alespoň částečný přehled o kurzech linek ústecké MHD. 

Ústecký přehled výpravy vozidel najdete ZDE. Postupem času najdete aktuální změny ve výpravě i v záložce "Výprava vozidel MHD"

"Na letošní rok chystáme hned několik nových projektů"

Stránka ÚHROD letos slaví třetí rok od chvíle, kdy byla poprvé oficiálně spuštěna. Letošní rok tak bude ve znamení nových projektů a rozšiřování poskytovaných informací na webu.

"Za nedlouho to budou přesně tři roky, kdy došlo k oficiálnímu spuštění projektu ÚHROD. Náš tým se relativně hodně zvětšil, proto na letošní rok chystáme hned několik nových projektů. Dnes dochází ke spuštění projektu Výprava vozidel a i když to bude ze začátku těžké, doufám, že se projekt ujme. Hned v průběhu prvního týdne nového roku také spouštíme projekt zaměřující se na přehled omezení v dopravě, který bude mít na starosti náš nový kolega Jakub Ševic."  sdělil šéfredaktor webu Ondřej Novák. Zároveň dodal, že další projekty budou představovány v průběhu celého roku. O jaké projekty se bude jednat, se nechte překvapit a sledujte náš facebook a web!

Máte chuť se stát součástí našeho týmu? Chtěli by jste být editory, kteří pravidelně přispívají na facebookové stránky, mít na starost vlastní projekt nebo psát vlastní články na web? Baví Vás doprava a máte o ní alespoň základní přehled? Stále hledáme nové kolegy a kolegyně do našich řad! Stačí vyplnit níže uvedený formulář: