Posilové spoje v rámci kinematografu bratří Čadíků.

01.08.2017

Letos se koná již 15. ročník tradičního kinematografu bratří Čadíků, který se tradičně usadí na Lidickém náměstí. Letos se bude konat v dnech od 06. 08. 2017 do 09. 08. 2017. 

Ani letos nenechává ústecký dopravní podnik nic náhodě, a proto vypraví celkem 8 jednorázových posilových spojů každou noc po ukončení promítání (cca 23:30 - 24:00).

Přinášíme Vám přehled posilových spojů, jejich trasu a stanoviště odjezdů. A jako jediný web přinášíme všem dopravním fanouškům přehled kurzů vypravených na posilové spoje!

LINKA ČÍSLO 11 směr VŠEBOŘICE OC - (CHLUMEC)

Vůz bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hraničář) společně s vozem linek 55 a 56. Vůz bude pokračovat po běžné trase až na konečnou zastávku Všebořice obchodní centrum. Na žádost cestujících bude tento posilový spoj operativně prodloužen až do Chlumce. Je však nutno, aby cestující o této žádosti informoval řidiče bezprostředně po nástupu do vozidla! 

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 1101.  

LINKA číslo 15 směr VAŇOV

Vůz bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hlavní nádraží) společně s vozy linek 41 a 42. Spoj bude dále pokračovat po své trase až na konečnou zastávku Vaňov.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 1502. 

LINKA číslo 41 směr MOJŽÍŘ - SKALKA

Posilový vůz bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hlavní nádraží) společně s vozy linek 15 a 41. Spoj bude veden dále po své běžné trase přes Krásné Březno do Mojžíře a odtud dále na Skalku.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurz 1301.

LINKA ČÍSLO 42 směr KARLA IV - (CÍRKVICE)

Posilový spoj bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hlavní nádraží) společně s vozy linek 15 a 41. Spoj bude veden v trase Krajský soud - Kamenný Vrch - Střekov II - Novosedlické náměstí - Karla IV. - (Brná, Církvice - nutno informovat řidiče při nástupu) - Střekov nádraží - Děčínská.

Posilový spoj bude obsluhován ve všední dny vozem kurzu 1105, o sobotě a neděli pak vozem kurzu 302.

LINKA číslo 54 směr DOBĚTICE TOČNA

Posilový spoj bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Mírové náměstí) společně s vozem linky 56. Spoj bude veden po své běžné trase až na konečnou zastávku Dobětice točna.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 6003.

LINKA číslo 55 směr SEVERNÍ TERASA

Posilový spoj bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hraničář) společně s vozy linek 11 a 56. Spoj bude veden v běžné trase až na konečnou zastávku Severní Terasa.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 5101.

LINKA číslo 56 směr VŠEBOŘICE

Posilový spoj bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Hraničář) společně s vozy linek 11 a 55. Spoj bude veden po klasické trase až na konečnou zastávku Všebořice.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 5701.

LINKA číslo 56 směr POD VYHLÍDKOU

Posilový spoj bude přistaven v zastávce Divadlo (směr Mírové náměstí) společně s vozem 54. Spoj bude veden po běžné trase až na konečnou zastávku Pod Vyhlídkou.

Posilový spoj bude obsluhován vozem kurzu 5601.